Jeszcze więcej nowości dla klientów Hestii

media.hestia.pl | 07/09/2009 11:09

Od 1 września zmotoryzowani klienci Ergo Hestii mogą uchronić się przed skutkami spadku wartości pojazdu oraz utraty zniżki w razie zaistnienia szkody.

Ergo Hestia wprowadziła atrakcyjne dla klientów zmiany w ubezpieczeniach komunikacyjnych, zapewniając im jeszcze szerszą ochronę. W nowej ofercie polis komunikacyjnych znajdują się następujące, dodatkowo płatne opcje:

*
Stała suma ubezpieczenia

W momencie wystąpienia szkody, za wartość rynkową uznaje się sumę ubezpieczenia na dzień zawarcia umowy. Oznacza to, że ubezpieczyciel podejmuje decyzję o wysokości odszkodowania, pomijając utratę jego wartości w trakcie trwania ubezpieczenia. Dzięki temu klient zyskuje różnicę wartości pojazdu, jaka wynosiłaby między datą zawarcia umowy a dniem, w którym doszło do szkody.

Klient, który posiada ubezpieczenie Autocasco chroni swój samochód nawet do 12. roku eksploatacji. Opcja ta gwarantuje jednoczesne nabycie konsumpcji sumy ubezpieczenia.

*
Ochrona utraty zniżki

Ta opcja ochroni klientów od utraty zniżki za bezszkodową kontynuację ubezpieczenia w Ergo Hestii oraz bezszkodowy przebieg ubezpieczenia w przypadku wystąpienia jednej szkody. Wykupując taką ochronę, klient zachowa zniżkę na poziomie sprzed zaistnienia szkody. Produkt jest elastyczny i to klient decyduje, czy chce ochronić zniżkę w ubezpieczeniu OC, AC lub obu.