Pożyczka z dodatkową korzyścią w ING

media.ingbank.pl | 02/09/2009 09:09

ING Bank Śląski proponuje klientom Pożyczkę z dodatkową korzyścią". Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z oferty pożyczki gotówkowej w okresie od 27 sierpnia do 30 września br. otrzymają punkty powitalne, które umożliwią im zakup produktów z katalogu Programu bankujesz-kupujesz.
Bankujesz-kupujesz to unikalny na rynku program lojalnościowy. Korzystając z oferty ING Banku Śląskiego, klienci - zarówno nowi jak i dotychczasowi - zbierają punkty w programie, które następnie mogą wykorzystać przy dokonywaniu zakupów towarów zaprezentowanych w katalogu programu po atrakcyjnych cenach. Warunkiem uczestnictwa w programie jest posiadanie dostępu do systemu bankowości internetowej ING BankOnLine.
Podczas akcji promocyjnej Pożyczka z dodatkową korzyścią" klienci, którzy zawrą umowe o pożyczkę gotówkową, a mają mniej niż 2630 punktów w Programie bankujesz-kupujesz, otrzymają je gratis. 2630 to maksymalna liczba punktów potrzebna do zakupu produktów zaprezentowanych w folderze reklamowym promocji, między innymi takich jak: telewizor, zestaw lodówka + pralka, zestaw garnki + sztućce firmy Gerlach.
Klient otrzyma liczbę punktów powitalnych równą różnicy pomiędzy liczbą 2630 a posiadaną przez niego w dniu zawarcia umowy o pożyczkę liczbą punktów. Dla przykładu, jeżeli klient posiada 0 punktów, to otrzyma 2630 punktów gratis, jeżeli posiada 1000 punktów, to otrzyma 1630 punktów gratis.
Punkty powitalne zostaną przyznane klientowi w terminie do 15 dni od daty zawarcia umowy o pożyczkę. Jeżeli umowę o pożyczkę zawierają dwie osoby, obie otrzymają punkty powitalne.


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.