Hama przedstawia akcesoria do zegarków Apple.

informacja prasowa | 29/10/2015 17:10

Apple Watch zadebiutował na polskim rynku 9 października. Niemal w tym samym czasie w ofercie Hamy pojawiły się pierwsze akcesoria dla zegarka z nadgryzionym jabłuszkiem.

Inteligentne zegarki pozwalają nam nie tylko sprawdzić aktualny czas, ale dzięki integracji ze smartfonem również odbierać rozmowy telefoniczne, otrzymywać powiadomienia, wiadomości e-mail, śledzić aktywność fizyczną użytkownika. Według danych Smartwatch Group w ubiegłym roku produkcją inteligentnych zegarków zajmowało się aż 89 firm, a wartość światowego rynku wyniosła 1,291 mld dolarów. Wiele wskazuje na to, że jedną z pierwszoplanowych ról w tym segmencie rynku odgrywać będzie Apple. Producent oferuje kilka modeli zegarków z kopertami 42 mm i 38 mm. Niemal równolegle z premierą Apple Watch na rynku pojawiły się pierwsze akcesoria.

- To rynek, który dopiero się tworzy i przez najbliższe lata będzie mocno się rozwijać i ewoluować. Równolegle ze sprzedażą inteligentnych zegarków wzrośnie zainteresowanie akcesoriami, pozwalającymi chronić urządzenia lub po prostu lepiej dopasować do garderoby - tłumaczy Maciej Kramer z Hama Polska.

Hama w ramach akcesoriów dla Apple Watch oferuje osłony „Crystal Case”, zestaw pasków oraz specjalną podstawkę na zegarek. Za urządzenia z nadgryzionym jabłuszkiem trzeba słono zapłacić. Smart Watch nie stanowi pod tym względem wyjątku, najtańsza wersja kosztuje 1699,00 złotych. Poza tym jak powszechnie wiadomo, wytrzymałość produktów nie jest najsilniejszym atutem Apple. Dlatego warto pomyśleć o zabezpieczeniach takich jak „Crystal Case”. To bardzo skuteczna odsłona, wykonana z tworzywa sztucznego, idealnie dopasowana do zegarka. Ramki chronią Apple Watch na narożnikach i osłonach. Wyprofilowane otwory umożliwiają dostęp do wszystkich złączy. Użytkownicy produktów Apple przywiązują dużą wagę do estetyki. Osłony „Crystal Case” z pewnością spełnią ich wymagania. Akcesoria posiadają stonowane kolory, dodające zegarkowi odrobinę osobistego charakteru.

Paski należą do najpopularniejszych akcesoriów kupowanych przez właścicieli zwykłych zegarków, prawdopodobnie ta tendencja będzie występować w przypadku urządzeń smartwatch. Wynika to z faktu, iż produkty od czasu do czasu wymagają odświeżenia lub po prostu naprawy. Elegancko wykonane paski dodają też zegarkowi prestiżu. Hama przygotowała dla właścicieli Apple Watch dwa rodzaje pasków: silikonowe oraz tradycyjne. W obu wariantach dostępne są wersje dla zegarków z 42 mm i 38 mm. Paski silikonowe, oferowane w kolorach białym i czarnym, posiadają na krawędziach ramkę chroniącą przed wstrząsami i porysowaniem. Producent podkreśla, że materiał jest miękki i przyjemny, dzięki czemu paski łatwo się zakładają i bardzo dobrze noszą. Zapięcie z klasyczną klamrą i regulowana wielkość to dodatkowe cechy tych akcesoriów.

Dla użytkowników zegarków Apple poszukujących klasycznych modeli dostępne są wersje Milanaise w kolorze srebrnym oraz czarny Velour. Ich walorem jest ponadczasowe wzornictwo. Milanaise oraz wykonamy z welurowej skóry Velour posiadają regulację oraz adapter do bezpośredniego mocowania paska na zegarku Apple Watch. Ofertę akcesoriów dla zegarków z nadgryzionym jabłuszkiem uzupełnia plastikowa podstawka przeznaczona do ładowania i przechowywania wszystkich modeli Apple Watch.

Niewiążąca propozycja cenowa:

Apple Watch Crystal Case - 2 sztuki  – 49,90 złotych

Apple Watch pasek silikonowy - 79,90 złotych

Apple Watch pasek Milanaise - 269,90 złotych

Apple Watch pasek Velour - 199,90 złotych


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.