Bari – nowość od Black Red White

informacja prasowa | 17/11/2015 21:11

Funkcjonalność, niepowtarzalny, modernistyczny styl i piękno naturalnego drewna to mieszanka elementów, które znaleźć można w najnowszej kolekcji mebli od Black Red White. Bari to wyjątkowy system brył, który pomoże wypełnić wnętrze zarówno jadalni, salonu czy sypialni. Nowoczesna przestrzeń jest gwarancją wygody użytkowania oraz przyjemnego spędzania czasu z najbliższymi.

W projekcie kolekcji Bari wykorzystane zostało naturalne drewno dębowe, które prezentuje się szczególnie wyjątkowo na tle wykonanych na wysoki połysk frontów w kolorze bieli. Naturalna uroda surowca została wzbogacona o praktyczne elementy – uchwyty z drewna i metalu, najwyższej jakości zawiasy i prowadnice oraz energooszczędne oświetlenie LED, które wprowadza do wnętrza szczególny klimat. Całość dopełnia przejrzyste szkło hartowane zastosowane w witrynach. Dodatkowym atutem elementów z systemu Bari jest lśniąca powierzchnia, która akcentuje niezwykłą urodę wyrazistych słojów, jednocześnie odbijając światło i optycznie powiększając przestrzeń.

Bari to system składający się z osiemnastu pojedynczych elementów, które można ze sobą zestawiać w dowolny sposób. Funkcjonalność ta pozwala na aranżację przestrzeni całego domu – od sypialni do przedpokoju. W kolekcji znaleźć można łóżko, szafkę nocną, stół, kilka modeli półek i szaf, stylowe komody, szafki i witryny. Każdy element wyposażony został w system cichego domykania, a wykorzystane w meblach naturalne materiały są gwarancją trwałości na długie lata.


Galeria:

Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.

Nowość dostępna w sieci:

Black Red White