Wygodne tornistry Step By Step – dbanie o detale i zdrowie dziecka.

informacja prasowa | 13/08/2015 13:08

Zakup odpowiedniego tornistra dla swojej pociechy to coraz częstsze wyzwanie, zwłaszcza gdy jako cel stawia się wygodę, modny fason, który dla pierwszoklasisty jest bardzo ważnym ba nawet najważniejszym wyznacznikiem.

Jednak nie mniej ważne jest ZDROWIE, o które na szczęście od najmłodszych lat bardzo starannie dba każdy rodzic. Nieustannie słyszymy przestrogi specjalistów oraz doświadczonych rodziców o konsekwencjach zarówno nieodpowiedniego doboru szkolnych tornistrów i plecaków jak również niewłaściwe ich spakowanie oraz noszenie. Wady postawy stanowią dziś problem społeczny, który poprzez zbagatelizowanie może przyczynić się do poważnych skutków w dorosłym życiu.

Firma Hama zadbała o wszystkie niezbędne detale, tak aby każdy rodzic był spokojny o zdrowie i komfort swojego dziecka. Tornistry Step by Step zostały stworzone również z myślą o naszych pociechach poprzez unikatowy, modny i ponadczasowy fason, który z pewnością będzie służył przez wiele lat naszemu dziecku i nigdy mu się nie znudzi. Szeroka gama kolorów, aplikacje 3D oraz ponadczasowe linie sprawiają, że tornister cieszy się dużą popularnością wśród najmłodszych. Gwarantują to również wieloletnie badania licznych grup dzieci, którym unikatowy wzór zaprojektowany przez designerów firmy Hama szybko przypadł do gustu.

Wszystkie tornistry Step by Step gwarantują wysoką jakość użytkowania na co składa się szereg skrupulatnie przemyślanych rozwiązań. Do jednych z nich należy budowa bryły i staranność struktury wnętrza doceniona przez niemieckie organizacje działające na rzecz zdrowego kręgosłupa i pleców: AGR oraz BAG. Dzięki odpowiednio wyprofilowanej bryle oraz wysokiej jakości materiałom mamy gwarancję ochrony zawartości oraz pewność, że nasze dziecko nie będzie się skarżyło na często pojawiający się ból pleców oraz inne dokuczliwe dolegliwości nawet przy większym obciążeniu tornistra, co niestety często ma miejsce.

Pamiętajmy również o tym, aby odpowiednio zapakować tornister. Ciężar powinien być rozłożony symetrycznie a cięższe rzeczy umieszczamy bliżej pleców, aby zachować prawidłowe wyważenie względem naturalnego środka ciężkości ciała. Istotne jest, aby ścianka przylegająca do pleców była usztywniona. Zadbajmy także o zawartość tornistra, aby zapobiec zabieraniu przez nasze dziecko zbędnych rzeczy do szkoły.

Tornistry Step by Step: Touch, Flexline oraz Comfort gwarantują szereg ponadczasowych rozwiązań. Szczególnie warte uwagi są również specjalnie ukształtowane oraz wyprofilowane szelki z regulacją jedno bądź dwustopniową, które nie uwierają i nie przeszkadzają.

Step by Step- Light waży około 900 gram i wyposażona jest w wygodne i łatwe w użyciu zapięcie magnetyczne.

Zwróćmy również uwagę czy dziecko ma odpowiednią długość szelek i są one dobrze dopasowane. Wbudowany pasek piersiowy tornistrów Step by Step pomaga na lepsze rozłożenie ciężaru oraz zapobieganiu „uciekania” szelek na boki co daje poczucie stabilności.

W trosce o zadowolenie naszych pociech marka Step by Step zadbała zarówno o względy zdrowotne jak i najwyższą jakość wykonania. Przemyślana konstrukcja, dbałość o każdy szczegół sprawiają, że jest to absolutny nr. 1 wśród tornistrów dla naszych dzieci. Koniecznie przekonajcie się sami! J

W późniejszym etapie edukacji naszego dziecka godną polecenia marką są plecaki Coocazoo firmy Hama, których stylistyka z pewnością spodoba się starszym dzieciom oraz młodzieży, a konstrukcja zadba o ich wygodę i zdrowy kręgosłup.


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.

Nowości - pozostałe artykuły:

Letnie klimaty z plecakami coocazoo 26/06/2015 15:06

Kolekcja damska Diverse Wiosna-Lato 2012 15/02/2012 08:02

Chuck Taylor All Star jesień/zima 2011 02/09/2011 13:09

Lee jesień zima 2011/2012 12/08/2011 12:08

Reebok Classics 15/07/2011 15:07

SISLEY YOUNG jesień-zima 2011/12 11/07/2011 11:07

BENETTON jesień-zima 2011/12 11/07/2011 10:07