Zmywarka Whirlpool ADG 6240/1 FD

Whirlpool | 20/12/2012 14:12

Dzięki nowej zmywarce Whirlpool ADG 6240/1 FD możesz teraz umyć aż 13 zestawów naczyń zużywając przy tym jedynie 6 litrów wody! Stało się to możliwe, dzięki specjalnemu zbiornikowi Green Tank, w którym filtrowana i przechowywana jest woda z ostatniego płukania. Zmywarka używa jej podczas kolejnego cyklu. Nie ma ryzyka powstawania bakterii ponieważ woda przechowywana jest maksymalnie przez 72 godziny. Zmywarka posiada również specjalną funkcję płukania antybakteryjnego, którą można uruchomić pod koniec cyklu.

Zmywarka Whirlpool ADG 6240/1 FD Inteligenta technologia 6-ty Zmysł sprawia, że zmywanie nigdy nie było łatwiejsze! Dzięki specjalnym czujnikom zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia naczyń i automatycznie dopasowuje cykl zmywania. Zapewnia to doskonałe rezultaty i gwarantuje oszczędność czasu, wody i energii nawet do 50%. Zmywarka oferuje aż 10 programów mycia w tym wyjątkowy program parowy Steam, który usuwa najbardziej oporne zabrudzenia. Para wodna zmiękcza zanieczyszczenia, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia w dalszym cyklu zmywania. Kolejną nowatorską funkcją jest Multizone - zmywanie strefowe. Jest to idealne rozwiązanie, gdy chcesz umyć mniejszą ilość naczyń. Można uruchomić zmywanie tylko w koszu dolnym lub górnym. Wybór opcji Multizone oznacza więcej oszczędności - aż do 20% mniejsze zużycie wody, czasu i energii!

Zmywarki wyposażone są również w innowacyjny filtr samoczyszczący, który co 10 sekund automatycznie odświeża wodę i usuwa resztki żywności. Dzięki temu wstępne płukanie filtra nie jest konieczne, a jego czyszczenie wymagane jest tylko dwa razy w roku.

ADG 6240 1/FD

Główne cechy, 10 programów w tym: Technologia 6-ty Zmysł, Program parowy STEAM, Antybakteria, Nocny, Mycie wstępne, Delikatny, Szybki, Eco 50 stopni C, Codzienny, Intensywny 65 stopni C
Pojemność: 13 kompletów
Klasa efektywności energetycznej A+/A/A
Zużycie wody: 6 litrów
Funkcja tabletki
Zmywanie strefowe Multizone


Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.
Zastrzega się możliwość błędów w opisach na stronie WWW.